על החברה

אלקטרה פתרונות חנייה הינה הנציגה הבלעדית בישראל של חברת קלאוס גרמניה – החברה המובילה בעולם בתכנון ,ייצור והתקנת פתרונות חנייה מכניים, חצי אוטומטיים ואוטומטיים.

החברה פעילה בארץ החל משנת 1975 והתקינה במהלך השנים אלפי מקומות חנייה על גבי מתקנים מכניים, חצי אוטומטיים ואוטומטיים, במגוון בנייני ציבור, משרדים, בנייני מגורים וחניונים, הכול תוך הקפדה על איכות המוצר ועמידותו לאורך שנים, לשביעות רצונם המלאה של לקוחות החברה.

כחברה בת של קבוצת אלקטרה, אלקטרה פתרונות חנייה נהנית מחוסן כלכלי ומסינרגיה בתחום האלקטרומכני עם החברה האחות, אלקטרה מעליות, חברת המעליות המובילה בישראל בתכנון, ייצור, התקנה, שיפוצים ושדרוגים של כל סוגי המעליות: נוסעים, משא, חשמליות, הידראוליות, זעירות, פנורמיות ומעליות מיוחדות בהתאמה אישית.

אלקטרה מעליות התקינה את המעלית המהירה ביותר, המעלית הגבוהה ביותר והמעלית הגדולה ביותר בישראל, ומספקת את שירותיה ליותר מ- 16,500 מעליות ברחבי הארץ.

בנוסף, אלקטרה מעליות מתמחה בפתרונות חנייה ממוכנים ומתקדמים, לרבות חניונים אוטומטיים ומכפילי חנייה.

 

שיתוף הפעולה עם אלקטרה מעליות מאפשר לאלקטרה פתרונות חנייה להרחיב את מערך הפתרונות שלה ולהציע ללקוחותיה מוצרים איכותיים בחזית הטכנולוגיה העולמית ושירות אמין ומעולה בפריסה ארצית, 24 שעות ביממה במשך כל ימות השנה, כולל שבתות וחגים.

 

  • פתרונות החנייה נושאים תעודת תו תקן של מכון התקנים הגרמני TUV, ההתקנה מבוצעת עפ"י הוראות היצרן.
  • מכון התקנים הישראלי אימץ את התקן האירופי EN14010 והגדירו כתקן הישראלי למתקני חנייה ת"י 5437.
  • המתקנים בתום ההתקנה נבדקים ומאושרים ע"י בודק מוסמך מטעם משרד התמ"ת הישראלי.
  • על סביבת המתקנים חל חוק התכנון והבנייה לעניין מעקות ומסעדים.

 

אלקטרה פתרונות חנייה ממשיכה לצעוד עם הפנים אל העתיד ופועלת לפיתוח מוצרים ופתרונות נוספים, במטרה לספק מענה מיטבי לבעיות חנייה בכל מקום בישראל ולהבטיח איכות חיים טובה יותר.